Domy szkieletowe

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www poświęconej budowie domów www.dom100dni.pl.

Firma Damir może poszczycić się ponad 30 letnim doświadczeniem oraz budową ponad 600 prefabrykowanych domów szkieletowych.

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych, których konstrukcja jest prefabrykowana w naszym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu montaż domu trwa tylko kilka dni, a jego elementy są chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Prefabrykacja pozwala nam na montaż domów przez cały rok, a elementy konstrukcyjne przygotowane w ten sposób cechuje wyjątkowa precyzja i dokładność wykonania.

Jakość jest dla nas najważniejsza dlatego materiały budowlane kupujemy od najlepszych producentów, specjalizujących się w produkcji na potrzeby budownictwa szkieletowego. Każdy wykonany przez nas dom jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zaspokoić najwyższe wymagania klientów i wykonać nawet najtrudniejszy dom w 3 miesiące. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości gotowe domy drewniane – domy szkieletowe, prefabrykowane, kanadyjskie oraz domy modułowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl