Damir Domy Modułowe
Domy modułowe to nie tylko domki letniskowe czy całoroczne, tworzyć mogą pawilony handlowe, gastronomiczne, usługowe, kioski oraz większe obiekty dostosowane do potrzeb inwestorów. Idealnie sprawdzają się przy realizacji ośrodków wypoczynkowych.

Szukają Państwo idealnego budynku przystosowanego do prowadzenia swojej działalności? Dzięki indywidualnemu podejściu podczas realizacji każdego projektu nasze drewniane domy modułowe doskonale spełniają rolę budynków mieszkalnych, mobilnych biur, sklepów, punktów usługowych czy obiektów turystycznych i rekreacyjnych. Nasza technologia gwarantuje bardzo dużą trwałość konstrukcji co przekłada się na jej mobilność. Zawsze istnieje możliwość późniejszego przeniesienia modułu w inne miejsce.

Moduły ze względu na swój wysoki uniwersalizm mogą zostać dostosowane do potrzeb użytkujących budynek. Wspaniale sprawdzają się zarówno w nowoczesnym otoczeniu jak i w przypadku zagospodarowanego zielenią ośrodka wczasowego.

Czasy blaszanych kontenerów odchodzą w niepamięć! Tworzone przez nas konstrukcje są wykonywane z najlepszego drewna oraz materiałów dzięki czemu są trwałe, ładne, a przede wszystkim energooszczędne i całoroczne. Dzięki wysokiej estetyce wykonania moduły już samym wyglądem "biją na głowę" konkurencję oraz stanowią idealną wizytówkę firmy.  

"Czas to pieniądz!" - to powiedzenie znane jest w największym stopniu osobom prowadzącym własną działalność. Szanując zarówno Państwa czas jak i pieniądze oferujemy montaż trwający tylko 1 dzień! Nie muszą Państwo zastanawiać się, monitorować oraz narażać na długotrwałe prace na działce - dostarczymy produkt w całości, który po ostetecznym wykończeniu użytkować będzie można w przeciągu kilku dni po montażu. Prawda, że nie ma łatwiejszego rozwiązania?