Moduły handlowe – nowy wymiar biznesu

Domy modułowe to nie tylko domki letniskowe czy całoroczne. Mogą one tworzyć pawilony handlowe, gastronomiczne, usługowe, kioski oraz większe obiekty dostosowane do potrzeb inwestorów. Idealnie sprawdzają się przy realizacji ośrodków wypoczynkowych. Jak producent pawilonów usługowych zrealizowaliśmy już nie jeden projekt na bazie konstrukcji domu modułowego.

Dlaczego warto wybrać modułowe budynki handlowe?

kontenery handlowe, sklepy modułowe, producent pawilonów warszawaSzukają Państwo idealnego budynku przystosowanego do prowadzenia swojej działalności? Dzięki indywidualnemu podejściu podczas realizacji każdego projektu nasze drewniane domy modułowe doskonale spełniają rolę budynków mieszkalnych, mobilnych biur, sklepów, punktów usługowych czy obiektów turystycznych i rekreacyjnych. Nasza technologia gwarantuje bardzo dużą trwałość konstrukcji, co przekłada się na jej mobilność. Zawsze istnieje możliwość późniejszego przeniesienia modułu w inne miejsce lub rozbudowania go o dodatkową przestrzeń – czego nie zapewniają kontenery handlowe. Realizacja zamówienia w przypadku konstrukcji modułowych to bardzo krótki czas. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli planują Państwo szybkie rozpoczęcie swojej działalności i nie mają czasu na kontrolowanie miejsca budowy przez długie miesiące. Producent pawilonów dostarczy we wskazane miejsce złożony kontener, który po odpowiednim wyposażeniu będzie gotowy do użytku. Instalacje i wybrane elementy wyposażenia montujemy na etapie budowy kontenera.

Sklepy modułowe – ich przewaga nad budownictwem tradycyjnym

Moduły ze względu na swój wysoki uniwersalizm mogą zostać dostosowane do potrzeb użytkujących budynek. Wspaniale sprawdzają się zarówno w nowoczesnym otoczeniu, jak i w przypadku zagospodarowanego zielenią ośrodka wczasowego. Sklepy modułowe wyróżniają się unikalnym designem, który dopasowany jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Producent pawilonów posiada w tym zakresie dużą swobodę. Możliwości w zakresie samej konstrukcji budynku modułowego są praktycznie nieograniczone. Wspomniana już wcześniej mobilność sprawdzi się w sytuacji, jeżeli będą Państwo chcieli przenieść swoje przedsiębiorstwo do innego miasta. Sklepy modułowe mogą zostać zdemontowane i złożone w zupełnie innych miejscu, bez utraty swojej funkcjonalności. To także powierzchnia użytkowa do 35m2, co daje większe możliwości aranżacyjne. Kontenery handlowe to tymczasem zaledwie 30m2.

Drewniane moduły handlowe

Czasy blaszanych kontenerów odchodzą w niepamięć! Tworzone przez nas konstrukcje są wykonywane z najlepszego drewna oraz materiałów, dzięki czemu są trwałe, ładne, a przede wszystkim energooszczędne i całoroczne. Dzięki wysokiej estetyce wykonania moduły już samym wyglądem „biją na głowę” konkurencję oraz stanowią idealną wizytówkę firmy, niezależnie od branży. Stosując nowoczesne systemy wykończenia producent pawilonów zadba o to, żeby nasz moduł był nie tylko elegancki, ale i charakterystyczny. Dzięki temu nasz pawilon będzie się wyróżniał na tle konkurencji.

„Czas to pieniądz!” – to powiedzenie znane jest w największym stopniu osobom prowadzącym własną działalność. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Szanując zarówno Państwa czas, jak i pieniądze oferujemy montaż trwający tylko 1 dzień! Nie muszą Państwo zastanawiać się, monitorować oraz narażać na długotrwałe prace na działce – dostarczymy produkt w całości, który po ostatecznym wykończeniu użytkować będzie można w przeciągu kilku dni po montażu. Prawda, że nie ma łatwiejszego rozwiązania?