Gotowe domki drewniane

producent domków letniskowych, producent warszawaCoraz częściej i coraz chętniej rezygnujemy z ciężkich konstrukcji murowanych na rzecz lekkich domków drewnianych. Mimo to, jako producent domków letniskowych z wieloletnim doświadczeniem w branży wciąż spotykamy się z inwestorami, którzy mają obawy, że gotowe domki drewniane nie są wystarczająco trwałe lub – z rożnych względów – nie nadają się do użytkowania jako domki całoroczne. Czy te obawy są rzeczywiście uzasadnione?

Poniżej przedstawiamy charakterystykę gotowych konstrukcji modułowych, które od lat służą naszym klientom zarówno jako domki letniskowe, jak i małe domki całoroczne.

Domy letniskowe

Jeszcze do niedawna domy letniskowe swoim metrażem dorównywały apartamentom. Obecnie ich miejsce coraz częściej zastępują niewielkie domsy do 35m2, których instalacja na działce nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Większość tych niewielkich konstrukcji to gotowe domki drewniane, które projektuje się i wykonuje z zastosowaniem stosunkowo nowej w Polsce technologii budownictwa modułowego.

Jak nie trudno się domyślić, gotowe domki letniskowe modułowe powstają z modułów, które po złożeniu tworzą niezwykle funkcjonalne wnętrze – lub jak w przypadku wielu naszych realizacji – wnętrze z niemałym tarasem. Największym atutem budownictwa modułowego jest jego uniwersalny charakter i mobilność, dzięki czemu nowoczesne domy letniskowe nie wymagają fundamentów i mogą być w każdej chwili relokowane – na inne miejsce w obrębie tej samej działku lub na zupełnie inną działkę. Kolejną zaletą budownictwa modułowego jest możliwość późniejszej rozbudowy budynku, w wyniku której nasz mały domek może się z łatwością „rozrosnąć” do rozmiarów szanującego się domu całorocznego.

Małe domki całoroczne

domy drewniane letniskowe całoroczne producentGotowe domki drewniane do 35m2 doskonale sprawdzają się jako obiekty całoroczne. Jako producent domków letniskowych zawsze sięgamy wyłącznie po najwyższej jakości materiały i surowce, dzięki czemu nasze konstrukcje charakteryzują się podwyższoną trwałością i doskonałymi parametrami użytkowymi. Jednym z nich jest energooszczędność. Inwestorom poszukującym rozwiązań całorocznych oferujemy możliwość wykonania dodatkowej izolacji termicznej, dzięki czemu korzystanie z domu w trakcie mroźniej zimy jest równie komfortowe, jak podczas ciepłego lata.

Małe domki całoroczne w standardzie wyposażone są we wszelkie niezbędne instalacje – instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Dostęp do mediów nie tylko podnosi komfort użytkowania przestrzeni, ale dodatkowo umożliwia montaż wybranej instalacji grzewczej. Ze względu na stosunkowo niewielką powierzchnię oraz izolację ścian w domkach całorocznych polecamy przede wszystkim ogrzewanie elektryczne lub wolnostojące kominki typu koza.

Producent domków letniskowych Warszawa

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Filipowie, w niedalekim sąsiedztwie Suwałk. To tutaj powstają gotowe domki drewniane, które dostarczamy do miejsca docelowego w postaci przygotowanych do montażu modułów. Technologia modułowa ułatwia transport domu do dowolnego miejsca na terenie kraju, jednocześnie przyspieszając prace montażowe – montaż gotowego domku letniskowego zajmuje jeden dzień.

Dysponujemy obszerną ofertą domów letniskowych i całorocznych, które możemy każdorazowo dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w konstrukcjach modułowych bez pozwolenia, w związku z czym w naszym katalogu przeważają parterowe domy wolnostojące o powierzchni nieprzekraczającej 35m2. Każdy projekt możemy dowolnie rozbudować dodając kolejne moduły, zwiększając tym samym powierzchnię użytkową domu tak, aby odpowiadała ona Państwa potrzebom.

Inwestorów zainteresowanych możliwością zamówienia gotowego domku drewnianego – letniskowego i całorocznego – zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.