MODUŁY POniżej 70M²

Dom 70 m2 bez pozwolenia 

Zmienione przepisy i nowelizacje w prawie budowlanym sprawiły, że dzisiaj niemal każdy może stać się posiadaczem nowego, przytulnego domu i to bez czasochłonnych formalności.

Dom 70 m2 bez pozwolenia jest ciekawą alternatywą dla mieszkania w bloku. Daje dużo swobody, prywatności, zwiększa komfort życia. Nie jest pracochłonny w budowie, a do tego tańszy niż inne obiekty o większej kubaturze. Zaoszczędzić możesz jeszcze bardziej, decydując się na modułowy dom na zgłoszenie 70 m2. Wybudujemy go dla Ciebie!

od 52,53 do 99,10 m2

Dom modułowy Respiro

od 43,91 do 100,48 m2

Dom modułowy Patio

Tworzymy przestrzeń do życia i odpoczynku oferując domy modułowe do 70 m2 i większe

dom modułowy na zgłoszenie do 70m2 Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie domów mieszkalnych i rekreacyjnych w konstrukcji modułowej. Oferujemy Klientom domy modułowe do 70 m2 i większe o zróżnicowanym standardzie odpowiadającym potrzebom i oczekiwaniom ich przyszłych mieszkańców. Naszą specjalnością jest budowa tzw. domów na zgłoszenie, których ustawienie na działce rekreacyjnej czy budowlanej nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. W świetle planowanej zmiany przepisów jednym z takich rozwiązań będzie właśnie dom modułowy 70m2 bez pozwolenia.

Dlaczego warto postawić dom bez pozwolenia do 70 m2?

Z czym do tej pory kojarzyła Ci się budowa domu? Jeżeli z długo trwającymi procedurami, skomplikowanymi formalnościami, stresem oraz wysokimi kosztami to spieszymy zapewnić, że wcale nie musi to tak wyglądać!  Powierz nam realizację swoich marzeń o domu do 70 m2 bez pozwolenia. Dołożymy wszelkich starań, aby przedstawić Ci ciekawy projekt, który z jednej strony będzie pasował do Twojej działki, a z drugiej zaspokoi potrzeby rodziny i będzie odpowiadał stylowi życia domowników. 

Zalety domów do 70m2 bez pozwolenia

Warto postawić dom bez pozwolenia do 70 m2, ponieważ:
  • jest energooszczędny,
  • jest tani w budowie i eksploatacji,
  • powstaje szybko,
  • nie wymaga pozwolenia na budowę ani kierownika nadzorującego prace.
Należy zawsze pamiętać, że domy budowane zgodnie z nowymi przepisami, które spełniają ustawowe wymogi dotyczące braku pozwolenia, nie mogą być całkowitą samowolą budowlaną. Powinny odpowiadać MPZP lub spełniać wymogi uwzględnione w WZ. Oczywiście możesz liczyć w tym zakresie na naszą pomoc. Ze względu na oferowany metraż powierzchni użytkowej domy modułowe do 70 m2 to rozwiązania, które z powodzeniem mogą być użytkowane jako domy mieszkalne całoroczne. Ich zaletą jest niski koszt wzniesienia oraz krótki czas budowy, dzięki któremu od rozpoczęcia prac budowlanych do zamieszkania w gotowym domu dzielą nas tygodnie, a nie miesiące czy nawet lata.

Dom modułowy na zgłoszenie 70m2 – rozwiązanie przeznaczone do użytku całorocznego

Standardowe domy letniskowe nie zawsze nadają się do użytku poza sezonem. Wynika to przede wszystkim z braku odpowiednich rozwiązań z zakresu termoizolacji obiektu, w efekcie czego ogrzanie domu i utrzymanie komfortu cieplnego w sezonie jesienno-zimowym jest bardzo kosztowne lub wręcz niemożliwe. Oferowane przez nas domy na zgłoszenie do 70 m2 mogą być użytkowane niezależnie do pogody i pory roku. Są to domy projektowane i wykonywane w taki sposób, aby spełniać założenia obiektu całorocznego. Domy charakteryzują się wysoką energooszczędnością oraz możliwością aranżacji przestrzeni wedle własnych potrzeb i oczekiwań – również pod względem wybranych urządzeń grzejnych i technologii grzewczej. Co ważne, każdy dom modułowy 70m2 może zostać wykończony zgodnie z indywidualnym założeniem projektowym. Nasi inwestorzy mają możliwość określenia sposobu wykończenia budynku oraz doboru kolorystyki materiałów, dzięki czemu nowy dom może stanowić harmonijne dopełnienie dotychczasowej zabudowy działki lub kompleksu wypoczynkowego. Planowana liberalizacja przepisów prawa budowlanego pozwoli na wykorzystanie większych konstrukcji jako domki letniskowe czy całoroczne pod wynajem. Skorzystają na tym właściciele ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych z całego kraju, którzy wybierają domy modułowe na zgłoszenie jako domki inwestycyjne.

Czym charakteryzuje się konstrukcja domu modułowego?

Domy modułowe do 70 m2 powstają na bazie połączenia dwóch mniejszych konstrukcji, które zespalamy w funkcjonalną całość tworząc zupełnie nowy projekt podziału przestrzeni wewnątrz. To znacząco wpływa na komfort ich użytkowania, jednocześnie zapewniając trwałość konstrukcji, z jakiej znane są nasze realizacje o mniejszym metrażu. Dodatkową zaletą konstrukcji modułowej jest możliwość rozbudowy domu w czasie. W praktyce pozwala to rozbudować już użytkowane obiekty do powierzchni 70 m2 i większej lub rozbudować zamówiony obecnie gotowy dom modułowy 70 m2 o kolejne metry kwadratowe w przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami oraz projektami domów 70 m2 bez pozwolenia. Duży wybór na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań, lecz będzie źródłem inspiracji. Jeżeli masz swoje pomysły, to też chętnie ich wysłuchamy. Opowiedz nam o tym, czego potrzebujesz, jak wyobrażasz sobie swój przyszły dom, czego oczekujesz dla siebie i swoich bliskich. Postaramy się spełnić wszystkie marzenia! Sprawdź też nasze domy letniskowe, domek dla gości czy kontenery mieszkalne.