Tworzymy przestrzeń do życia i odpoczynku oferując domy modułowe do 70 m2 i większe

dom modułowy do 70m2
Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie domów mieszkalnych i rekreacyjnych w konstrukcji modułowej. Oferujemy Klientom domy modułowe do 70 m2 i większe o zróżnicowanym standardzie odpowiadającym potrzebom i oczekiwaniom ich przyszłych mieszkańców. Naszą specjalnością jest budowa tzw. domów na zgłoszenie, których ustawienie na działce rekreacyjnej czy budowlanej nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. W świetle planowanej zmiany przepisów jednym z takich rozwiązań będzie właśnie dom modułowy 70m2.

Ze względu na oferowany metraż powierzchni użytkowej domy modułowe do 70 m2 to rozwiązania, które z powodzeniem mogą być użytkowane jako domy mieszkalne całoroczne. Ich zaletą jest niski koszt wzniesienia oraz krótki czas budowy, dzięki któremu od rozpoczęcia prac budowlanych do zamieszkania w gotowym domu dzielą nas tygodnie, a nie miesiące czy nawet lata.

Dom modułowy 70m2 – rozwiązanie przeznaczone do użytku całorocznego

Standardowe domy letniskowe nie zawsze nadają się do użytku poza sezonem. Wynika to przede wszystkim z braku odpowiednich rozwiązań z zakresu termoizolacji obiektu, w efekcie czego ogrzanie domu i utrzymanie komfortu cieplnego w sezonie jesienno-zimowym jest bardzo kosztowne lub wręcz niemożliwe.

Oferowane przez nas domy modułowe do 70 m2 mogą być użytkowane niezależnie do pogody i pory roku. Są to domy projektowane i wykonywane w taki sposób, aby spełniać założenia obiektu całorocznego. Domy charakteryzują się wysoką energooszczędnością oraz możliwością aranżacji przestrzeni wedle własnych potrzeb i oczekiwań – również pod względem wybranych urządzeń grzejnych i technologii grzewczej.

Co ważne, każdy dom modułowy 70m2 może zostać wykończony zgodnie z indywidualnym założeniem projektowym. Nasi inwestorzy mają możliwość określenia sposobu wykończenia budynku oraz doboru kolorystyki materiałów, dzięki czemu nowy dom może stanowić harmonijne dopełnienie dotychczasowej zabudowy działki lub kompleksu wypoczynkowego. Planowana liberalizacja przepisów prawa budowlanego pozwoli na wykorzystanie większych konstrukcji jako domki letniskowe czy całoroczne pod wynajem. Skorzystają na tym właściciele ośrodków rekreacyjno-wypoczynkowych z całego kraju, którzy wybierają domy modułowe na zgłoszenie jako domki inwestycyjne.

Czym charakteryzuje się konstrukcja domu modułowego?

Domy modułowe do 70 m2 powstają na bazie połączenia dwóch mniejszych konstrukcji, które zespalamy w funkcjonalną całość tworząc zupełnie nowy projekt podziału przestrzeni wewnątrz. To znacząco wpływa na komfort ich użytkowania, jednocześnie zapewniając trwałość konstrukcji, z jakiej znane są nasze realizacje o mniejszym metrażu. Dodatkową zaletą konstrukcji modułowej jest możliwość rozbudowy domu w czasie. W praktyce pozwala to rozbudować już użytkowane obiekty do powierzchni 70 m2 i większej lub rozbudować zamówiony obecnie dom modułowy 70 m2 o kolejne metry kwadratowe w przyszłości.

Klientów poszukujących wysokiej jakości  konstrukcji modułowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami.