Dom do ogrodu

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do składowania narzędzi i sprzętów ogrodniczych? A może zależy Ci na miejscu, w którym spokojnie i komfortowo będą mogli nocować Twoi goście? Jeśli tak, to rozważ domek do ogrodu, który w zależności od potrzeb może stanowić przestrzeń użytkową, gospodarczą lub mieszkalną. 

Oferujemy kompaktowe domy do ogrodu, które z powodzeniem wpisują się w aktualną aranżację przestrzeni zewnętrznej. Zapewniają korzystającym z niej osobom wygodę i przestrzeń. Łatwiej jest porządkować swoje rzeczy i organizować je. Oprócz dodatkowego miejsca do przechowywania zyskujesz jeszcze coś – kolejne miejsca do spania, z czego na pewno ucieszą się Twoi goście!

Piękny i solidny domek do ogrodu

Wielu naszych klientów zamawia domki do ogrodu, ponieważ potrzebuje pomieszczenia gospodarczego. Gdzie trzymać sekatory, grabie, łopaty, taczki, kosiarki, worki z ziemią i narzędzia? Oczywiście najwygodniejszym i najbezpieczniejszym wyborem będzie domek do ogrodu w konstrukcji modułowej. Co to za obiekt? Domy modułowe:

  • są stawiane ekspresowo z wykorzystaniem gotowych elementów konstrukcyjnych,
  • mają różne rozmiary, kształty i kubatury,
  • są energooszczędne i tanie w utrzymaniu,
  • zapewniają swobodę Twoim gościom,
  • oferują dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy,
  • wpisują się w ogrodowe aranżacje.

domek dla gości dom do ogroduMamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, dlatego jeśli szukasz domu do ogrodu dla siebie, zobacz na naszą stronę. Obiekty z przeszkleniami, o prostych bryłach typu stodoły, z jasnego lub ciemnego drewna, zdobione grafitowymi profilami. Tutaj każdy element do siebie pasuje, każdy odpowiada najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa.

Zamów wygodny domek dla gości

Odwiedzają Cię przyjezdni z daleka? Jeżeli masz rodzinę lub przyjaciół w innym mieście, to Wasze spotkania na pewno są rzadsze niż byście sobie tego życzyli. Nocleg, który wcześniej mógł być problemem, teraz nie stanowi żadnej przeszkody, aby wydłużać spotkania nawet na kilka dni! Zaproś swoich bliskich na weekend czy urlop i ulokuj ich w domku dla gości. To wspaniałe rozwiązanie, które zapewni poczucie prywatności zarówno przyjezdnym, jak i gospodarzom. 

Zapraszamy do składania zamówień na domki do ogrodu. Są to różne konstrukcje o metrażu do 35 lub 70 metrów kwadratowych. Oczywiście kubaturę, jak również układ pomieszczeń, ekspozycję względem stron świata, styl architektoniczny ustalamy indywidualnie, więc otrzymasz od nas dom modułowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb! Ofertujemy również domki letniskowe całoroczne,  kontenery mieszkalne, czy domy na zgłoszenie do 70m2.